Loading

Autoservis Calta

Naše služby

Autolakovna

Autolakovna

Zářivý lesk pro vaše vozidlo! Vítejte v naší moderní lakovně aut, kde se vaše auto promění z obyčejného do šířícího luxusního lesku. Naši zkušení technici se postarají o každý detail, od odstranění drobných vad až po perfektní nanesení kvalitního laku. S nejmodernějším vybavením a precizním přístupem zaručujeme, že vaše auto bude zářit na silnici jako nikdy předtím. Přijďte a podpořte krásu svého vozu v našich profesionálních rukou. Vaše spokojenost je naší vizitkou!

Samozřejmě, zde máte seznam služeb, které naše autolakovna nabízí:

  1. Lakovaní karoserie: Profesionální nanesení kvalitního laku na karoserii vašeho vozidla za použití nejmodernějších technik a materiálů.

  2. Opravy poškození laku: Oprava drobných a větších poškození laku, jako jsou oděrky, škrábance a odštěpky, aby vaše auto opět vypadalo jako nové.

  3. Příprava povrchu: Důkladná příprava povrchu auta zahrnující čištění, zbavení se nečistot a odstranění starého laku, aby nový lak měl optimální podmínky pro přilnutí.

  4. Barevné a efektní laky: Možnost výběru z široké škály barev a efektů, které se přizpůsobí vašim představám a osobnímu stylu.

  5. Korekce lakovaného povrchu: Detailní proces odstranění drobných vad, jemných rýh a hologramů, které mohou být viditelné na laku. Výsledkem je hladký a zrcadlový povrch.

  6. Lakovaní speciálních částí: Lakování konkrétních částí vozu, jako jsou nárazníky, zrcátka nebo prahy, k obnovení jejich vzhledu.

  7. Ochranné laky: Nanesení ochranných laků nebo nátěrů, které chrání váš lak před UV zářením, škrábanci, chemikáliemi a povětrnostními vlivy.

  8. Lakování interiéru: Možnost osvěžení a obnovení interiéru vašeho vozu pomocí speciálních lakovacích technik a materiálů.

  9. Profesionální odstínování: Přesné odstínování laku, aby se nový lak co nejvíce přiblížil původnímu odstínu vozidla.

  10. Záruka kvality: Záruka na provedené lakovací práce a použitý materiál, abyste měli jistotu dlouhotrvajícího a spolehlivého výsledku.

Náš tým odborníků se těší, že vašemu vozidlu propůjčíme nový život plný lesku a elegance

Autoservis
Autoservis
Klimatizace
Klimatizace
Autolakovna
Autolakovna