Loading

Autoservis Calta

STK + ME

Realizace STK + ME na klíč

Realizace STK + ME na klíč

Z vlastní zkušenosti víme, že díky neustále se zpřísňující legislativě v oblasti měření emisí a kontroly technického stavu vozidla, mají problémy s absolvováním STK i ta vozidla, která ji absolvují poprvé, tzn. vozidla, jež jsou stará 4 roky od první registrace. Proto vám nabízíme službu realizace STK+ME na klíč.

Čím začneme?
Od vás budeme potřebovat jen přistavit vozidlo a předat nám velký a malý technický průkaz. Ještě tentýž den vozidlo zkontrolujeme, v případě nutnosti jakýchkoliv oprav na vozidle nutných k úspěšnému absolvování STK vás budeme informovat o možnostech řešení. Následně vozidlo absolvuje jako první test emisí, jejichž kladný výsledek je nutný k vpuštění na linku STK.

Co je cílem?
Cílem této služby je ušetřit váš čas a předejít zklamání. Víme, že vás nebaví mnohdy několikahodinové čekání na stanici technické kontroly, než na vás přijde řada. Následně, když si vystojíte frontu, tak zklamání, že jste např. STK obdrželi na dobu jednoho měsíce z důvodu špatné funkce ruční brzdy či nefunkční výškové regulaci předních světel. Tomuto předejdeme a nemusíte se toho obávat.

Máte vozidlo bez STK a nechcete s ním jezdit?

V případě, že má vaše vozidlo již propadlou STK a vy s ním již nechcete jezdit po veřejných komunikacích, nabízíme odvoz vozidla naším odtahovým vozidlem v rámci Prahy paušálně za 1000kč včetně DPH.
Tato služba se vztahuje i na motocykly a přívěsné vozíky.

Autoservis
Autoservis
Klimatizace
Klimatizace
Autolakovna
Autolakovna