Loading

Autoservis Calta

Naše služby

Autoklempírna

Autoklempírna

Vaše vozidlo zaslouží nejlepší péči! Vítejte v naší autoklempírně, kde se zázraky stávají realitou. S našimi zručnými klempíři a nejmodernějším vybavením dokážeme obnovit každý detail vašeho vozu. Odstraníme boule, vrásky a poškození karoserie s precizním uměním, jako by se nic nestalo. Bez ohledu na rozsah poškození se postaráme o to, aby vaše auto opět vypadalo jako nové. Navštivte nás a dejte svému vozidlu druhý šanci zazářit na silnici!

Samozřejmě, zde máte seznam služeb, které naše autoklempírna nabízí:

  1. Profesionální opravy karoserie: Zkušení klempíři se postarají o odstranění bouli, vrásek a jiných poškození karoserie vašeho vozidla s precizností a dovedností.

  2. Opravy poškození po nehodách: Bez ohledu na rozsah poškození vám pomůžeme vrátit vaše vozidlo zpět do původního stavu po nehodě.

  3. Opravy oděrek a škrábanců: Detailní odstranění oděrek, škrábanců a povrchových vad, aby vaše auto opět vypadalo jako nové.

  4. Odborné nátěry: Provedeme precizní nátěry na opravených místech, abychom zajistili, že výsledný vzhled bude co nejpřirozenější.

  5. Barevná shoda: Snažíme se dosáhnout co nejpřesnější barevné shody, abychom zaručili, že opravené části budou nerozeznatelné od původního lakovaného povrchu.

  6. Opravy oděrků plastových dílů: Specializujeme se na opravy oděrků a poškození na plastových částech, jako jsou nárazníky a prahy.

  7. Opravy rzi: Účinně se vypořádáme s korozí a rzi, abychom zamezili dalším škodám a prodloužili životnost karoserie.

  8. Profesionální poradenství: Naši klempíři vám poskytnou odborné rady ohledně oprav, péče o karoserii a prevence dalších poškození.

  9. Rychlá a efektivní práce: S využitím nejmodernějších technik a zařízení se snažíme minimalizovat dobu, po kterou bude vaše vozidlo mimo provoz.

  10. Záruka kvality: Záruka na provedené klempířské práce, abyste měli jistotu, že opravy budou provedeny kvalitně a dlouhodobě.

Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou naší prioritou. Přijďte k nám a dejte svému vozidlu profesionální péči, kterou si zaslouží.

Autoservis
Autoservis
Klimatizace
Klimatizace
Autolakovna
Autolakovna